6. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 175
Haber Tarihi: 09.06.2022

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 6. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde Ortaokul Müdür Yardımcımız Hilmi Karademir ve İlkokul Müdür Yardımcımız Sümeyye Sarı’dan aldılar.

 

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Ahsen Ela Kanık (Şube 1.si)

3-B sınıfından Talha Kalaslıoğlu (Türkiye 1.si, 47.946)

3-C sınıfından Ömer Faruk Başaran (Şube 1.si)

4-A sınıfından Mesut Derici (Okul 1.si)

4-B sınıfından Kerim Koçer (Şube 1.si)

4-C sınıfından Muhsin Ömer Gencer (Okul 1.si)

5-A sınıfından Zeynep Erva Kabukçu (Okul 1.si)

5-B sınıfından Ahmed Zahid Akyüz (Şube 1.si)

5-C sınıfından Ebrar Nisa Cindemir (Şube 1.si)

6-A sınıfından Adem Berk Işık (Okul 1.si)

6-B sınıfından Sadık Kırboğa (Şube 1.si)

7-A sınıfından Tarık Mert Kuş (Okul 1.si)

7-B sınıfından Tuğçe Sabah (Şube 1.si)

7-C sınıfından Yakup Kandemir (Şube 1.si)

8-A sınıfından Yavuz Selim Karahan (Türkiye 1.si, 46.597)

8-B sınıfından Kerem Faruk Kahraman (Şube 1.si)

 

3-B SINIFIMIZ BÖLGEDE 639 ŞUBE ARASINDAN HAYAT BİLGİSİ DERSİNDE DENİZLİ 1.Sİ, BÖLGE 7.Sİ OLDULAR.

4-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 740 ŞUBE ARASINDAN FEN BİLİMLERİ DERSİNDE DENİZLİ 2.Sİ, BÖLGE 5.Sİ OLDULAR.

7-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 768 ŞUBE ARASINDAN FEN BİLİMLERİ DERSİNDE DENİZLİ 3.SÜ, BÖLGE 5.Sİ, DİN KÜLTÜRÜ DERSİNDE BÖLGE 7.Sİ, MATEMATİKTE BÖLGE 10.SU OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Fotoğraflar

Bu habere yapılmış yorumlar

6. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 176
Haber Tarihi: 09.06.2022

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 6. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde Ortaokul Müdür Yardımcımız Hilmi Karademir ve İlkokul Müdür Yardımcımız Sümeyye Sarı’dan aldılar.

 

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Ahsen Ela Kanık (Şube 1.si)

3-B sınıfından Talha Kalaslıoğlu (Türkiye 1.si, 47.946)

3-C sınıfından Ömer Faruk Başaran (Şube 1.si)

4-A sınıfından Mesut Derici (Okul 1.si)

4-B sınıfından Kerim Koçer (Şube 1.si)

4-C sınıfından Muhsin Ömer Gencer (Okul 1.si)

5-A sınıfından Zeynep Erva Kabukçu (Okul 1.si)

5-B sınıfından Ahmed Zahid Akyüz (Şube 1.si)

5-C sınıfından Ebrar Nisa Cindemir (Şube 1.si)

6-A sınıfından Adem Berk Işık (Okul 1.si)

6-B sınıfından Sadık Kırboğa (Şube 1.si)

7-A sınıfından Tarık Mert Kuş (Okul 1.si)

7-B sınıfından Tuğçe Sabah (Şube 1.si)

7-C sınıfından Yakup Kandemir (Şube 1.si)

8-A sınıfından Yavuz Selim Karahan (Türkiye 1.si, 46.597)

8-B sınıfından Kerem Faruk Kahraman (Şube 1.si)

 

3-B SINIFIMIZ BÖLGEDE 639 ŞUBE ARASINDAN HAYAT BİLGİSİ DERSİNDE DENİZLİ 1.Sİ, BÖLGE 7.Sİ OLDULAR.

4-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 740 ŞUBE ARASINDAN FEN BİLİMLERİ DERSİNDE DENİZLİ 2.Sİ, BÖLGE 5.Sİ OLDULAR.

7-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 768 ŞUBE ARASINDAN FEN BİLİMLERİ DERSİNDE DENİZLİ 3.SÜ, BÖLGE 5.Sİ, DİN KÜLTÜRÜ DERSİNDE BÖLGE 7.Sİ, MATEMATİKTE BÖLGE 10.SU OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Fotoğraflar

Bu habere yapılmış yorumlar