4. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 81
Haber Tarihi: 28.03.2022

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 4. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde Ortaokul Müdürümüz Ramazan Eskin’den aldılar.

 

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Tuğsem Afşar (Türkiye 1.si, 47.390)

3-B sınıfından Ali Mercan (Türkiye 1.si, 47.390)

3-C sınıfından Ömer Faruk Başaran (Türkiye 1.si, 47.390)

4-A sınıfından Elif Rana Öztürk (Okul 1.si)

4-B sınıfından Azra Karakuş (Şube 1.si)

4-C sınıfından Yusuf Saffet Şanol, Serdar Ege Kavçın (Şube 1.si)

5-A sınıfından Zeynep Erva Kabukçu (Okul 1.si)

5-B sınıfından Esma Nur Tural (Şube 1.si)

5-C sınıfından Ece Orhan (Şube 1.si)

6-A sınıfından Adem Berk Işık (Okul 1.si)

6-B sınıfından Hakan Doğu Alçay (Şube 1.si)

7-A sınıfından Beril Öncan (Okul 1.si)

7-B sınıfından Alper Bayındır (Şube 1.si)

7-C sınıfından Ceylin Su Ahraz (Şube 1.si)

8-A sınıfından Yavuz Selim Karahan (Okul 1.si)

8-B sınıfından Ömer Faruk Ahraz (Şube 1.si)

ŞUBE DERECELERİMİZ:

3-B SINIFIMIZ İLDE 176 ŞUBE ARASINDAN İNGİLİZCE DERSİNDE DENİZLİ 2.Sİ OLDULAR.

4-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 780 ŞUBE ARASINDAN DİN KÜLTÜRÜ DERSİNDE DENİZLİ 3.SÜ, BÖLGE 6.SI, SOSYAL BİLGİLER DERSİNDE BÖLGE 8.Sİ OLDULAR.

7-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 745 ŞUBE ARASINDAN MATEMATİK DERSİNDE BÖLGE 10.SU, TÜM DERSLERDEN BÖLGE 10.SU OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Bu habere yapılmış yorumlar

4. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 82
Haber Tarihi: 28.03.2022

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 4. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde Ortaokul Müdürümüz Ramazan Eskin’den aldılar.

 

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Tuğsem Afşar (Türkiye 1.si, 47.390)

3-B sınıfından Ali Mercan (Türkiye 1.si, 47.390)

3-C sınıfından Ömer Faruk Başaran (Türkiye 1.si, 47.390)

4-A sınıfından Elif Rana Öztürk (Okul 1.si)

4-B sınıfından Azra Karakuş (Şube 1.si)

4-C sınıfından Yusuf Saffet Şanol, Serdar Ege Kavçın (Şube 1.si)

5-A sınıfından Zeynep Erva Kabukçu (Okul 1.si)

5-B sınıfından Esma Nur Tural (Şube 1.si)

5-C sınıfından Ece Orhan (Şube 1.si)

6-A sınıfından Adem Berk Işık (Okul 1.si)

6-B sınıfından Hakan Doğu Alçay (Şube 1.si)

7-A sınıfından Beril Öncan (Okul 1.si)

7-B sınıfından Alper Bayındır (Şube 1.si)

7-C sınıfından Ceylin Su Ahraz (Şube 1.si)

8-A sınıfından Yavuz Selim Karahan (Okul 1.si)

8-B sınıfından Ömer Faruk Ahraz (Şube 1.si)

ŞUBE DERECELERİMİZ:

3-B SINIFIMIZ İLDE 176 ŞUBE ARASINDAN İNGİLİZCE DERSİNDE DENİZLİ 2.Sİ OLDULAR.

4-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 780 ŞUBE ARASINDAN DİN KÜLTÜRÜ DERSİNDE DENİZLİ 3.SÜ, BÖLGE 6.SI, SOSYAL BİLGİLER DERSİNDE BÖLGE 8.Sİ OLDULAR.

7-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 745 ŞUBE ARASINDAN MATEMATİK DERSİNDE BÖLGE 10.SU, TÜM DERSLERDEN BÖLGE 10.SU OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Bu habere yapılmış yorumlar