Sevgili öğrencimiz ZEYNEP İDİL ESKİN doğum gününüz kutlu olsun...
Sevgili öğrencimiz EREN TOZCU doğum gününüz kutlu olsun...
Sevgili öğrencimiz EMİR TOZCU doğum gününüz kutlu olsun...
Sevgili öğrencimiz MEHMET EMİN ÇETİN doğum gününüz kutlu olsun...
Sevgili öğrencimiz ÖMER YAĞCI doğum gününüz kutlu olsun...
Sevgili öğrencimiz ABDULLAH KERTİK doğum gününüz kutlu olsun...
2. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 168
Haber Tarihi: 17.12.2021

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 2. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde İlkokul Müdür Yardımcımız Sümeyye SARI’dan aldılar.

 

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Ahsen Ela Kanık, Tuğsem Afşar (Şube 1.si)

3-B sınıfından Ali Mercan (Türkiye 1.si, 39.966)

3-C sınıfından Ebrar Ahraz (Şube 1.si)

4-A sınıfından Ceylin Durmuş (Okul 1.si)

4-B sınıfından Kerim Koçer (Şube 1.si)

4-C sınıfından Safiye Sena Özen, Muhsin Ömer Gencer (Şube 1.si)

5. sınıflardan Zeynep Erva Kabukçu (Okul 1.si)

6. sınıflardan Ebrar Karaman (Okul 1.si)

7. sınıflardan Ahmet Arslan (Okul 1.si, Bölge 10.su)

8. sınıflardan Yavuz Selim Karahan (Okul 1.si)

4-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 2071 ŞUBE ARASINDAN MATEMATİK DERSİNDE DENİZLİ 1.Sİ, BÖLGE 5.Sİ, TÜRKİYE 11.Sİ OLDULAR.

7-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 2245 ŞUBE ARASINDAN FEN BİLİMLERİ DERSİNDE DENİZLİ 1.Sİ, BÖLGE 3.SÜ, TÜRKİYE 10.SU OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Bu habere yapılmış yorumlar

2. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 169
Haber Tarihi: 17.12.2021

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 2. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde İlkokul Müdür Yardımcımız Sümeyye SARI’dan aldılar.

 

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Ahsen Ela Kanık, Tuğsem Afşar (Şube 1.si)

3-B sınıfından Ali Mercan (Türkiye 1.si, 39.966)

3-C sınıfından Ebrar Ahraz (Şube 1.si)

4-A sınıfından Ceylin Durmuş (Okul 1.si)

4-B sınıfından Kerim Koçer (Şube 1.si)

4-C sınıfından Safiye Sena Özen, Muhsin Ömer Gencer (Şube 1.si)

5. sınıflardan Zeynep Erva Kabukçu (Okul 1.si)

6. sınıflardan Ebrar Karaman (Okul 1.si)

7. sınıflardan Ahmet Arslan (Okul 1.si, Bölge 10.su)

8. sınıflardan Yavuz Selim Karahan (Okul 1.si)

4-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 2071 ŞUBE ARASINDAN MATEMATİK DERSİNDE DENİZLİ 1.Sİ, BÖLGE 5.Sİ, TÜRKİYE 11.Sİ OLDULAR.

7-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 2245 ŞUBE ARASINDAN FEN BİLİMLERİ DERSİNDE DENİZLİ 1.Sİ, BÖLGE 3.SÜ, TÜRKİYE 10.SU OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Bu habere yapılmış yorumlar