Vildan'da Spor

 

SLOGANIMIZ : BİR SPORUN OLSUN

SPOR MİSYONUMUZ

  • İlçemizin, ilimizin, bölgemizin ve ülkemizin alt yapısını hazırlayan spor kulübü olmak.
  • Spor eğitimi verirken çocuklarımızın ve gençlerimizin genel ahlak kuralları ile milli ve manevi değerlere saygılı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak.
  • Amatör ruha sahip olmakla birlikte profesyonel bir anlayış ile ekip ruhu içerisinde çalışmak,
  • Sporcularımızın fiziksel ve sosyal gelişimlerinde katkı sağlayıcı olmak,
  • Sporcularımızın enerjilerini barışçı ve dostane bir zemine dönüştürmek,
  • Ruhunda başarma güdüsüne sahip olan ve mutluluk bulan sporcular yetiştirmek,
  • Sporun dostluğu pekiştirdiğini ve toplumsal kaynaşmaya destek olduğunu unutmamak,
  • Tecrübe, bilgi birikimi ve başarıları ile her yerde örnek gösterilen ve hedeflenen sporcular olmak.

 

SPOR VİZYONUMUZ

Var oluş amacımızdan taviz vermeden spor eğitimi alacak öğrencilerimizin akademik gelişimlerini de aksatmayarak ve aynı zamanda destekleyerek planlamalar yapmak, onların eğitimlerine artı değerler katarak zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak harekete geçirmek.

AMACIMIZ 

Sağlık için spor yaparken eğlenceli bir rekabetin de sağlanması, turnuvalara başvurular, yönlendirilmeler, katılımlar

TÜM öğrencimize lisans çıkartılarak katıldığımız müsabakalarda başarıyı yakalamak kadar; özgüven, kendini ifade edebilme, takım ruhu duygularının önemi öğrencilerimize kazandırılmak istenen ana amacımızdır.

BRANŞLARIMIZ

  • Karate
  • Taekwondo
  • Badminton
  • Basketbol                  
  • Güreş       
  • Voleybol
  • Okçuluk
  • Bowling
  • Kort tenis
  • Bocce
  • Dart
  • Masa Tenisi
  • Hentbol
  • Bisiklet
  • Atıcılık
  • Özel şenlik yarışmaları                          

       

2017-2018 SPOR DERECELERİMİZ

ATICILIK

Ali Enes Hayat   : Havalı Tüfek    DENİZLİ 1.si

İsmail Emre Ulu : Tabanca           DENİZLİ 1.si

 

KARATE GENÇ KIZ

Cemre Yıldırım   :  Denizli 2.si

 

KARATE Yıldız Erkek

Cihangir Yıldırım  :  Denizli 2.si

 

KARATE MİNİKLER

Halil Enes Yatağan     : Denizli 1.si

Abdullah Hamza Can : Denizli  2.si

R. Enes Özyılmaz      : Denizli  3.sü

Hüsam Tuğra Türkeş : Denizli  3.sü

 

BADMİNTON KÜÇÜK KIZLAR TAKIMI DENİZLİ 3.SÜ

Zeynep Ceylin Küçük

Elifnur Ayhan

İpek Malalan

Emine Ece Bilgin

Tuana Yeşil

Elif  Karababa

Sare Betil İbiş

 

BADMİNTON YILDIZ  KIZLAR TAKIMI DENİZLİ 3.SÜ

Aslıgül Varol   

Ayşin Şımarık   

Hatice Rümeysa Temizkan

Zebeyda Eda Keser               

 

BADMİNTON YILDIZ ERKEKLER TAKIMI DENİZLİ 3.SÜ

Yaşar Taşlı

Akif Atik

Cevdet Şükrü Taş

Muhammet Yıldırım 

   

BİSİKLET GENÇ ERKEKLER TAKIMI DENİZLİ 3.SÜ

Ali Eren Süt (Bireysel Denizli 4.sü)

Yasin Göçen

 

BİLEK GÜREŞİ ORTAOKUL YILDIZ ERKEKLER

Nuri Yalçın 50 kg                  : Denizli 1.si

Mehmet Ali Demirten 50 kg : Denizli 2.si

Enes Malik Özaslan 65 kg  : Denizli 1.si

Ramazan Sefa Özcan 70 kg : Denizli 1.si

Süleyman Zahit Kara 40 kg : Denizli 1.si

Oğuz Safalı  70+ kg             : Denizli 1.si

 

BİLEK GÜREŞİ GENÇ ERKEKLER

Mümtaz Taşpınar 70 kg   : Denizli 1.si

Ömer Faruk Ekim 80 kg  : Denizli  3.sü

Burak Konca 65 kg         : Denizli  3.sü

        

BADMİNTON

15 YAŞ ALTI ÖZEL TURNUVA

Akif Atik     : Denizli 3.sü

 

OKÇULUK

Hatice Kuzu : Denizli 2.si

 

BOWLİNG GENÇ ERKEKLER TAKIMI DENİZLİ 1.si

Enes Arıkan

Salih Çelebioğlu

Ömer Yavuz Türk

Barbaros Beraa Özkaya

Bilal Tarık Ünal

Cafer Karataş 

Burak Değirmen

      

 

 

Vildan'da Spor

 

SLOGANIMIZ : BİR SPORUN OLSUN

SPOR MİSYONUMUZ

  • İlçemizin, ilimizin, bölgemizin ve ülkemizin alt yapısını hazırlayan spor kulübü olmak.
  • Spor eğitimi verirken çocuklarımızın ve gençlerimizin genel ahlak kuralları ile milli ve manevi değerlere saygılı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak.
  • Amatör ruha sahip olmakla birlikte profesyonel bir anlayış ile ekip ruhu içerisinde çalışmak,
  • Sporcularımızın fiziksel ve sosyal gelişimlerinde katkı sağlayıcı olmak,
  • Sporcularımızın enerjilerini barışçı ve dostane bir zemine dönüştürmek,
  • Ruhunda başarma güdüsüne sahip olan ve mutluluk bulan sporcular yetiştirmek,
  • Sporun dostluğu pekiştirdiğini ve toplumsal kaynaşmaya destek olduğunu unutmamak,
  • Tecrübe, bilgi birikimi ve başarıları ile her yerde örnek gösterilen ve hedeflenen sporcular olmak.

 

SPOR VİZYONUMUZ

Var oluş amacımızdan taviz vermeden spor eğitimi alacak öğrencilerimizin akademik gelişimlerini de aksatmayarak ve aynı zamanda destekleyerek planlamalar yapmak, onların eğitimlerine artı değerler katarak zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak harekete geçirmek.

AMACIMIZ 

Sağlık için spor yaparken eğlenceli bir rekabetin de sağlanması, turnuvalara başvurular, yönlendirilmeler, katılımlar

TÜM öğrencimize lisans çıkartılarak katıldığımız müsabakalarda başarıyı yakalamak kadar; özgüven, kendini ifade edebilme, takım ruhu duygularının önemi öğrencilerimize kazandırılmak istenen ana amacımızdır.

BRANŞLARIMIZ

  • Karate
  • Taekwondo
  • Badminton
  • Basketbol                  
  • Güreş       
  • Voleybol
  • Okçuluk
  • Bowling
  • Kort tenis
  • Bocce
  • Dart
  • Masa Tenisi
  • Hentbol
  • Bisiklet
  • Atıcılık
  • Özel şenlik yarışmaları                          

       

2017-2018 SPOR DERECELERİMİZ

ATICILIK

Ali Enes Hayat   : Havalı Tüfek    DENİZLİ 1.si

İsmail Emre Ulu : Tabanca           DENİZLİ 1.si

 

KARATE GENÇ KIZ

Cemre Yıldırım   :  Denizli 2.si

 

KARATE Yıldız Erkek

Cihangir Yıldırım  :  Denizli 2.si

 

KARATE MİNİKLER

Halil Enes Yatağan     : Denizli 1.si

Abdullah Hamza Can : Denizli  2.si

R. Enes Özyılmaz      : Denizli  3.sü

Hüsam Tuğra Türkeş : Denizli  3.sü

 

BADMİNTON KÜÇÜK KIZLAR TAKIMI DENİZLİ 3.SÜ

Zeynep Ceylin Küçük

Elifnur Ayhan

İpek Malalan

Emine Ece Bilgin

Tuana Yeşil

Elif  Karababa

Sare Betil İbiş

 

BADMİNTON YILDIZ  KIZLAR TAKIMI DENİZLİ 3.SÜ

Aslıgül Varol   

Ayşin Şımarık   

Hatice Rümeysa Temizkan

Zebeyda Eda Keser               

 

BADMİNTON YILDIZ ERKEKLER TAKIMI DENİZLİ 3.SÜ

Yaşar Taşlı

Akif Atik

Cevdet Şükrü Taş

Muhammet Yıldırım 

   

BİSİKLET GENÇ ERKEKLER TAKIMI DENİZLİ 3.SÜ

Ali Eren Süt (Bireysel Denizli 4.sü)

Yasin Göçen

 

BİLEK GÜREŞİ ORTAOKUL YILDIZ ERKEKLER

Nuri Yalçın 50 kg                  : Denizli 1.si

Mehmet Ali Demirten 50 kg : Denizli 2.si

Enes Malik Özaslan 65 kg  : Denizli 1.si

Ramazan Sefa Özcan 70 kg : Denizli 1.si

Süleyman Zahit Kara 40 kg : Denizli 1.si

Oğuz Safalı  70+ kg             : Denizli 1.si

 

BİLEK GÜREŞİ GENÇ ERKEKLER

Mümtaz Taşpınar 70 kg   : Denizli 1.si

Ömer Faruk Ekim 80 kg  : Denizli  3.sü

Burak Konca 65 kg         : Denizli  3.sü

        

BADMİNTON

15 YAŞ ALTI ÖZEL TURNUVA

Akif Atik     : Denizli 3.sü

 

OKÇULUK

Hatice Kuzu : Denizli 2.si

 

BOWLİNG GENÇ ERKEKLER TAKIMI DENİZLİ 1.si

Enes Arıkan

Salih Çelebioğlu

Ömer Yavuz Türk

Barbaros Beraa Özkaya

Bilal Tarık Ünal

Cafer Karataş 

Burak Değirmen