5. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 766
Haber Tarihi: 10.05.2019

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 5. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde Genel Müdürümüz Bayram ATMACA’dan aldılar.

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Ebrar KARAMAN (Okul 1.si)

3-B sınıfından Mustafa Melih ŞAHİN (Okul 1.si)

3-C sınıfından Deniz MUCAN, Mehmet Akif ALTUĞ, Rahime Müberra AK (Okul 1.si)

4-A sınıfından Zehranaz YAŞAR, Ayşegül ACAN (TÜRKİYE 1.si, 46.840)

4-B sınıfından Ali Yiğit ERBUĞ (Şube 1.si)

4-C sınıfından Hümeyra Elif ÖĞÜTCÜ, Ümit Arif ALTAN (TÜRKİYE 1.si, 46.840)

5. sınıflardan Berra AYYILDIZ, İkbal Nisa YILMAZ (Okul 1.si)

6. sınıflardan Ahmet Bilgehan İNCEOĞLU (Okul 1.si)

7. sınıflardan Ayşe Ceylin ERÇEL (Okul 1.si)

8. sınıflardan Fatıma YILDIZ (Okul 1.si)

6-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 2802 ŞUBE ARASINDAN MATEMATİKTE BÖLGE 8.Sİ, FEN BİLİMLERİNDE BÖLGE 4.SÜ TÜRKİYE 8.Sİ, SOSYAL BİLGİLERDE BÖLGE 5.Sİ, DİN KÜLTÜRÜ’NDE BÖLGE 2.Sİ VE TÜM DERSLERDEN BÖLGE 7.Sİ OLDULAR.

7-A SINIFIMIZ BÖLGE’DE 1174 ŞUBE ARASINDAN FEN BİLİMLERİNDE BÖLGE 10.SU OLDULAR.

8-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 1139 ŞUBE ARASINDAN DİN KÜLTÜRÜ’NDE BÖLGE 10.SU OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Bu habere yapılmış yorumlar

5. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 767
Haber Tarihi: 10.05.2019

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 5. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde Genel Müdürümüz Bayram ATMACA’dan aldılar.

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Ebrar KARAMAN (Okul 1.si)

3-B sınıfından Mustafa Melih ŞAHİN (Okul 1.si)

3-C sınıfından Deniz MUCAN, Mehmet Akif ALTUĞ, Rahime Müberra AK (Okul 1.si)

4-A sınıfından Zehranaz YAŞAR, Ayşegül ACAN (TÜRKİYE 1.si, 46.840)

4-B sınıfından Ali Yiğit ERBUĞ (Şube 1.si)

4-C sınıfından Hümeyra Elif ÖĞÜTCÜ, Ümit Arif ALTAN (TÜRKİYE 1.si, 46.840)

5. sınıflardan Berra AYYILDIZ, İkbal Nisa YILMAZ (Okul 1.si)

6. sınıflardan Ahmet Bilgehan İNCEOĞLU (Okul 1.si)

7. sınıflardan Ayşe Ceylin ERÇEL (Okul 1.si)

8. sınıflardan Fatıma YILDIZ (Okul 1.si)

6-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 2802 ŞUBE ARASINDAN MATEMATİKTE BÖLGE 8.Sİ, FEN BİLİMLERİNDE BÖLGE 4.SÜ TÜRKİYE 8.Sİ, SOSYAL BİLGİLERDE BÖLGE 5.Sİ, DİN KÜLTÜRÜ’NDE BÖLGE 2.Sİ VE TÜM DERSLERDEN BÖLGE 7.Sİ OLDULAR.

7-A SINIFIMIZ BÖLGE’DE 1174 ŞUBE ARASINDAN FEN BİLİMLERİNDE BÖLGE 10.SU OLDULAR.

8-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 1139 ŞUBE ARASINDAN DİN KÜLTÜRÜ’NDE BÖLGE 10.SU OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Bu habere yapılmış yorumlar